Classificació*

* Aquesta classificació es troba en fase de probes, la classificació oficial és la que la RTT publica en format PDF. Classificació provisional sense aplicar normativa de desempats

Equip J G P PF PC
1 C.T.T. AMPOSTA 18 15 3 77 31
2 CLUB GIMNÀSTIC "C" 18 15 3 75 35
3 CLUB GIMNÀSTIC "D" 18 14 4 75 35
4 C.T.T. ALMOSTER "B" 18 11 7 65 48
5 LIRA VENDRELLENCA "B" 18 10 8 62 50
6 C.J. ULLDECONA 18 9 9 64 48
7 C.T.T. CAMBRILS "C" 18 8 10 52 59
8 C.T.T. LA SELVA "B" 18 6 12 45 65
9 A.E.C. REUS 18 2 16 24 86
10 C.T.T. AMPOSTA "B" 18 0 18 14 96

Primera

  Jornada Data
Jornada 1 - J0130/09/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ01E1CLUB GIMNÀSTIC "C"-CLUB GIMNÀSTIC "D"24
PMJ01E2A.E.C. REUS-LIRA VENDRELLENCA "B"34
PMJ01E3C.T.T. LA SELVA "B"-C.T.T. ALMOSTER "B"42
PMJ01E4C.T.T. CAMBRILS "C"-C.J. ULLDECONA24
PMJ01E5C.T.T. AMPOSTA "B"-C.T.T. AMPOSTA06
Jornada 2 - J0207/10/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ02E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-C.T.T. AMPOSTA15
PMJ02E2C.J. ULLDECONA-C.T.T. AMPOSTA "B"60
PMJ02E3C.T.T. ALMOSTER "B"-C.T.T. CAMBRILS "C"51
PMJ02E4LIRA VENDRELLENCA "B"-C.T.T. LA SELVA "B"34
PMJ02E5CLUB GIMNÀSTIC "C"-A.E.C. REUS60
Jornada 3 - J0314/10/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ03E1A.E.C. REUS-CLUB GIMNÀSTIC "D"15
PMJ03E2C.T.T. LA SELVA "B"-CLUB GIMNÀSTIC "C"24
PMJ03E3C.T.T. CAMBRILS "C"-LIRA VENDRELLENCA "B"51
PMJ03E4C.T.T. AMPOSTA "B"-C.T.T. ALMOSTER "B"15
PMJ03E5C.T.T. AMPOSTA-C.J. ULLDECONA42
Jornada 4 - J0421/10/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ04E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-C.J. ULLDECONA51
PMJ04E2C.T.T. ALMOSTER "B"-C.T.T. AMPOSTA15
PMJ04E3LIRA VENDRELLENCA "B"-C.T.T. AMPOSTA "B"43
PMJ04E4CLUB GIMNÀSTIC "C"-C.T.T. CAMBRILS "C"42
PMJ04E5A.E.C. REUS-C.T.T. LA SELVA "B"15
Jornada 5 - J0511/11/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ05E1C.T.T. LA SELVA "B"-CLUB GIMNÀSTIC "D"24
PMJ05E2C.T.T. CAMBRILS "C"-A.E.C. REUS51
PMJ05E3C.T.T. AMPOSTA "B"-CLUB GIMNÀSTIC "C"15
PMJ05E4C.T.T. AMPOSTA-LIRA VENDRELLENCA "B"51
PMJ05E5C.T.T. ALMOSTER "B"-C.J. ULLDECONA34
Jornada 6 - J0618/11/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ06E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-C.T.T. ALMOSTER "B"42
PMJ06E2LIRA VENDRELLENCA "B"-C.J. ULLDECONA51
PMJ06E3CLUB GIMNÀSTIC "C"-C.T.T. AMPOSTA24
PMJ06E4A.E.C. REUS-C.T.T. AMPOSTA "B"43
PMJ06E5C.T.T. LA SELVA "B"-C.T.T. CAMBRILS "C"24
Jornada 7 - J0725/11/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ07E1C.T.T. CAMBRILS "C"-CLUB GIMNÀSTIC "D"42
PMJ07E2C.T.T. AMPOSTA "B"-C.T.T. LA SELVA "B"15
PMJ07E3C.T.T. AMPOSTA-A.E.C. REUS60
PMJ07E4C.J. ULLDECONA-CLUB GIMNÀSTIC "C"24
PMJ07E5C.T.T. ALMOSTER "B"-LIRA VENDRELLENCA "B"51
Jornada 8 - J0802/12/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ08E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-LIRA VENDRELLENCA "B"42
PMJ08E2CLUB GIMNÀSTIC "C"-C.T.T. ALMOSTER "B"42
PMJ08E3A.E.C. REUS-C.J. ULLDECONA06
PMJ08E4C.T.T. LA SELVA "B"-C.T.T. AMPOSTA24
PMJ08E5C.T.T. CAMBRILS "C"-C.T.T. AMPOSTA "B"60 WO
Jornada 9 - J0909/12/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ09E1C.T.T. AMPOSTA "B"-CLUB GIMNÀSTIC "D"06
PMJ09E2C.T.T. AMPOSTA-C.T.T. CAMBRILS "C"51
PMJ09E3C.J. ULLDECONA-C.T.T. LA SELVA "B"51
PMJ09E4C.T.T. ALMOSTER "B"-A.E.C. REUS51
PMJ09E5LIRA VENDRELLENCA "B"-CLUB GIMNÀSTIC "C"24
Jornada 10 - J1013/01/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ10E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-CLUB GIMNÀSTIC "C"34
PMJ10E2LIRA VENDRELLENCA "B"-A.E.C. REUS51
PMJ10E3C.T.T. ALMOSTER "B"-C.T.T. LA SELVA "B"51
PMJ10E4C.J. ULLDECONA-C.T.T. CAMBRILS "C"43
PMJ10E5C.T.T. AMPOSTA-C.T.T. AMPOSTA "B"60
Jornada 11 - J1120/01/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ11E1C.T.T. AMPOSTA-CLUB GIMNÀSTIC "D"24
PMJ11E2C.T.T. AMPOSTA "B"-C.J. ULLDECONA06
PMJ11E3C.T.T. CAMBRILS "C"-C.T.T. ALMOSTER "B"34
PMJ11E4C.T.T. LA SELVA "B"-LIRA VENDRELLENCA "B"15
PMJ11E5A.E.C. REUS-CLUB GIMNÀSTIC "C"24
Jornada 12 - J1227/01/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ12E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-A.E.C. REUS60
PMJ12E2CLUB GIMNÀSTIC "C"-C.T.T. LA SELVA "B"51
PMJ12E3LIRA VENDRELLENCA "B"-C.T.T. CAMBRILS "C"60
PMJ12E4C.T.T. ALMOSTER "B"-C.T.T. AMPOSTA "B"60
PMJ12E5C.J. ULLDECONA-C.T.T. AMPOSTA24
Jornada 13 - J1303/02/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ13E1C.J. ULLDECONA-CLUB GIMNÀSTIC "D"24
PMJ13E2C.T.T. AMPOSTA-C.T.T. ALMOSTER "B"42
PMJ13E3C.T.T. AMPOSTA "B"-LIRA VENDRELLENCA "B"06
PMJ13E4C.T.T. CAMBRILS "C"-CLUB GIMNÀSTIC "C"06
PMJ13E5C.T.T. LA SELVA "B"-A.E.C. REUS51
Jornada 14 - J1410/02/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ14E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-C.T.T. LA SELVA "B"60
PMJ14E2A.E.C. REUS-C.T.T. CAMBRILS "C"24
PMJ14E3CLUB GIMNÀSTIC "C"-C.T.T. AMPOSTA "B"42
PMJ14E4LIRA VENDRELLENCA "B"-C.T.T. AMPOSTA60
PMJ14E5C.J. ULLDECONA-C.T.T. ALMOSTER "B"34
Jornada 15 - J1525/02/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ15E1C.T.T. ALMOSTER "B"-CLUB GIMNÀSTIC "D"43
PMJ15E2C.J. ULLDECONA-LIRA VENDRELLENCA "B"34
PMJ15E3C.T.T. AMPOSTA-CLUB GIMNÀSTIC "C"15
PMJ15E4C.T.T. AMPOSTA "B"-A.E.C. REUS15
PMJ15E5C.T.T. CAMBRILS "C"-C.T.T. LA SELVA "B"43
Jornada 16 - J1603/03/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ16E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-C.T.T. CAMBRILS "C"51
PMJ16E2C.T.T. LA SELVA "B"-C.T.T. AMPOSTA "B"60
PMJ16E3A.E.C. REUS-C.T.T. AMPOSTA06
PMJ16E4CLUB GIMNÀSTIC "C"-C.J. ULLDECONA42
PMJ16E5LIRA VENDRELLENCA "B"-C.T.T. ALMOSTER "B"42
Jornada 17 - J1710/03/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ17E1LIRA VENDRELLENCA "B"-CLUB GIMNÀSTIC "D"24
PMJ17E2C.T.T. ALMOSTER "B"-CLUB GIMNÀSTIC "C"43
PMJ17E3C.J. ULLDECONA-A.E.C. REUS60
PMJ17E4C.T.T. AMPOSTA-C.T.T. LA SELVA "B"60
PMJ17E5C.T.T. AMPOSTA "B"-C.T.T. CAMBRILS "C"15
Jornada 18 - J1817/03/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
PMJ18E1CLUB GIMNÀSTIC "D"-C.T.T. AMPOSTA "B"51
PMJ18E2C.T.T. CAMBRILS "C"-C.T.T. AMPOSTA24
PMJ18E3C.T.T. LA SELVA "B"-C.J. ULLDECONA15
PMJ18E4A.E.C. REUS-C.T.T. ALMOSTER "B"24
PMJ18E5CLUB GIMNÀSTIC "C"-LIRA VENDRELLENCA "B"51