Classificació*

* Aquesta classificació es troba en fase de probes, la classificació oficial és la que la RTT publica en format PDF. Classificació provisional sense aplicar normativa de desempats

Equip J G P PF PC
1 C.J. ULLDECONA "B" 16 15 1 82 15
2 C.T.T. CORNUDELLA "B" 16 14 2 73 24
3 C.E.T.T. ELS METS "B" 16 10 6 57 42
4 C.T.T. LA SELVA "F" 16 9 7 58 39
5 C.T.T. LA SELVA "D" 16 7 9 40 56
6 C.T.T. GANXETS PLOMS "C" 16 6 10 45 54
7 LIRA VENDRELLENCA "E" 16 6 10 31 67
8 CLUB GIMNÀSTIC "E" 16 3 13 24 73
9 A.E.C. REUS "C" 16 2 14 29 69

Tercera Gr B

  Jornada Data
Jornada 1 - J0130/09/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ01E1CLUB GIMNÀSTIC "E"-C.E.T.T. ELS METS "B"24
TRBJ01E2C.J. ULLDECONA "B"-C.T.T. CORNUDELLA "B"51
TRBJ01E3C.T.T. LA SELVA "F"-C.T.T. LA SELVA "D"15
TRBJ01E4DESCANSA-LIRA VENDRELLENCA "E"
TRBJ01E5C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-A.E.C. REUS "C"42
Jornada 2 - J0207/10/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ02E1C.E.T.T. ELS METS "B"-A.E.C. REUS "C"42
TRBJ02E2LIRA VENDRELLENCA "E"-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"06
TRBJ02E3C.T.T. LA SELVA "D"-DESCANSA
TRBJ02E4C.T.T. CORNUDELLA "B"-C.T.T. LA SELVA "F"42
TRBJ02E5CLUB GIMNÀSTIC "E"-C.J. ULLDECONA "B"06
Jornada 3 - J0314/10/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ03E1C.J. ULLDECONA "B"-C.E.T.T. ELS METS "B"43
TRBJ03E2C.T.T. LA SELVA "F"-CLUB GIMNÀSTIC "E"60
TRBJ03E3DESCANSA-C.T.T. CORNUDELLA "B"
TRBJ03E4C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-C.T.T. LA SELVA "D"24
TRBJ03E5A.E.C. REUS "C"-LIRA VENDRELLENCA "E"51
Jornada 4 - J0421/10/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ04E1C.E.T.T. ELS METS "B"-LIRA VENDRELLENCA "E"24
TRBJ04E2C.T.T. LA SELVA "D"-A.E.C. REUS "C"42
TRBJ04E3C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-C.T.T. CORNUDELLA "B"15
TRBJ04E4CLUB GIMNÀSTIC "E"-DESCANSA
TRBJ04E5C.J. ULLDECONA "B"-C.T.T. LA SELVA "F"42
Jornada 5 - J0511/11/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ05E1C.T.T. LA SELVA "F"-C.E.T.T. ELS METS "B"24
TRBJ05E2DESCANSA-C.J. ULLDECONA "B"
TRBJ05E3C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-CLUB GIMNÀSTIC "E"60
TRBJ05E4A.E.C. REUS "C"-C.T.T. CORNUDELLA "B"15
TRBJ05E5LIRA VENDRELLENCA "E"-C.T.T. LA SELVA "D"15
Jornada 6 - J0618/11/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ06E1C.E.T.T. ELS METS "B"-C.T.T. LA SELVA "D"60
TRBJ06E2C.T.T. CORNUDELLA "B"-LIRA VENDRELLENCA "E"51
TRBJ06E3CLUB GIMNÀSTIC "E"-A.E.C. REUS "C"34
TRBJ06E4C.J. ULLDECONA "B"-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"60
TRBJ06E5C.T.T. LA SELVA "F"-DESCANSA
Jornada 7 - J0725/11/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ07E1DESCANSA-C.E.T.T. ELS METS "B"
TRBJ07E2C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-C.T.T. LA SELVA "F"34
TRBJ07E3A.E.C. REUS "C"-C.J. ULLDECONA "B"06
TRBJ07E4LIRA VENDRELLENCA "E"-CLUB GIMNÀSTIC "E"51
TRBJ07E5C.T.T. LA SELVA "D"-C.T.T. CORNUDELLA "B"15
Jornada 8 - J0802/12/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ08E1C.E.T.T. ELS METS "B"-C.T.T. CORNUDELLA "B"24
TRBJ08E2CLUB GIMNÀSTIC "E"-C.T.T. LA SELVA "D"06
TRBJ08E3C.J. ULLDECONA "B"-LIRA VENDRELLENCA "E"60 WO
TRBJ08E4C.T.T. LA SELVA "F"-A.E.C. REUS "C"51
TRBJ08E5DESCANSA-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"
Jornada 9 - J0909/12/2016
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ09E1C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-C.E.T.T. ELS METS "B"34
TRBJ09E2A.E.C. REUS "C"-DESCANSA
TRBJ09E3LIRA VENDRELLENCA "E"-C.T.T. LA SELVA "F"42
TRBJ09E4C.T.T. LA SELVA "D"-C.J. ULLDECONA "B"15
TRBJ09E5C.T.T. CORNUDELLA "B"-CLUB GIMNÀSTIC "E"42
Jornada 10 - J1013/01/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ10E1C.E.T.T. ELS METS "B"-CLUB GIMNÀSTIC "E"51
TRBJ10E2C.T.T. CORNUDELLA "B"-C.J. ULLDECONA "B"51
TRBJ10E3C.T.T. LA SELVA "D"-C.T.T. LA SELVA "F"06
TRBJ10E4LIRA VENDRELLENCA "E"-DESCANSA
TRBJ10E5A.E.C. REUS "C"-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"24
Jornada 11 - J1120/01/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ11E1A.E.C. REUS "C"-C.E.T.T. ELS METS "B"24
TRBJ11E2C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-LIRA VENDRELLENCA "E"34
TRBJ11E3DESCANSA-C.T.T. LA SELVA "D"
TRBJ11E4C.T.T. LA SELVA "F"-C.T.T. CORNUDELLA "B"24
TRBJ11E5C.J. ULLDECONA "B"-CLUB GIMNÀSTIC "E"60
Jornada 12 - J1227/01/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ12E1C.E.T.T. ELS METS "B"-C.J. ULLDECONA "B"15
TRBJ12E2CLUB GIMNÀSTIC "E"-C.T.T. LA SELVA "F"15
TRBJ12E3C.T.T. CORNUDELLA "B"-DESCANSA
TRBJ12E4C.T.T. LA SELVA "D"-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"24
TRBJ12E5LIRA VENDRELLENCA "E"-A.E.C. REUS "C"43
Jornada 13 - J1303/02/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ13E1LIRA VENDRELLENCA "E"-C.E.T.T. ELS METS "B"06
TRBJ13E2A.E.C. REUS "C"-C.T.T. LA SELVA "D"15
TRBJ13E3C.T.T. CORNUDELLA "B"-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"60
TRBJ13E4DESCANSA-CLUB GIMNÀSTIC "E"
TRBJ13E5C.T.T. LA SELVA "F"-C.J. ULLDECONA "B"15
Jornada 14 - J1410/02/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ14E1C.E.T.T. ELS METS "B"-C.T.T. LA SELVA "F"24
TRBJ14E2C.J. ULLDECONA "B"-DESCANSA
TRBJ14E3CLUB GIMNÀSTIC "E"-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"06
TRBJ14E4C.T.T. CORNUDELLA "B"-A.E.C. REUS "C"51
TRBJ14E5C.T.T. LA SELVA "D"-LIRA VENDRELLENCA "E"24
Jornada 15 - J1525/02/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ15E1C.T.T. LA SELVA "D"-C.E.T.T. ELS METS "B"42
TRBJ15E2LIRA VENDRELLENCA "E"-C.T.T. CORNUDELLA "B"06
TRBJ15E3A.E.C. REUS "C"-CLUB GIMNÀSTIC "E"24
TRBJ15E4C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-C.J. ULLDECONA "B"06
TRBJ15E5DESCANSA-C.T.T. LA SELVA "F"
Jornada 16 - J1603/03/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ16E1C.E.T.T. ELS METS "B"-DESCANSA
TRBJ16E2C.T.T. LA SELVA "F"-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"51
TRBJ16E3C.J. ULLDECONA "B"-A.E.C. REUS "C"51
TRBJ16E4CLUB GIMNÀSTIC "E"-LIRA VENDRELLENCA "E"42
TRBJ16E5C.T.T. CORNUDELLA "B"-C.T.T. LA SELVA "D"60
Jornada 17 - J1710/03/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ17E1C.T.T. CORNUDELLA "B"-C.E.T.T. ELS METS "B"34
TRBJ17E2C.T.T. LA SELVA "D"-CLUB GIMNÀSTIC "E"15
TRBJ17E3LIRA VENDRELLENCA "E"-C.J. ULLDECONA "B"06
TRBJ17E4A.E.C. REUS "C"-C.T.T. LA SELVA "F"06
TRBJ17E5C.T.T. GANXETS PLOMS "C"-DESCANSA
Jornada 18 - J1817/03/2017
Codi actaEquip LocalEquip VisitantLocalVisitantActa
TRBJ18E1C.E.T.T. ELS METS "B"-C.T.T. GANXETS PLOMS "C"42
TRBJ18E2DESCANSA-A.E.C. REUS "C"
TRBJ18E3C.T.T. LA SELVA "F"-LIRA VENDRELLENCA "E"51
TRBJ18E4C.J. ULLDECONA "B"-C.T.T. LA SELVA "D"60
TRBJ18E5CLUB GIMNÀSTIC "E"-C.T.T. CORNUDELLA "B"15